مدل ابری

در این راهکار قصد داریم مدل ابری در راهکارهای voip را برای شما عزیزان توضیح دهیم. یکی از مشکلات عمده راه اندازی شبکه های ویپ در سازمانهایی که وسعت و تعداد نفرات کمی دارند هزینه تمام شده بالا برای تامین تجهیزات و راه اندازی گیت وی، سرور ویپ می باشد ضمن اینکه در صورت تامین این تجهیزات ، نصب آنها در محل کاربر نیازمند ایجاد شرایط پایدار محیطی( سیستم های خنک کننده، رک، UPS و …) می باشد.

بنابر این در شرایطی که خرید تجهیزات و فراهم کردن شرایط نصب و راه اندازی مقرون به صرفه نباشد راهکار استفاده از شبکه VOIP ابری ایجاد شده در eITbazar پیشنهاد میگردد.

مدل ابری در راهکارهای voip

مدل ابری در راهکارهای voip

ما برای رفع این مشکل مدل ابری را پیشنهاد میکنیم

مدل ابری در راهکارهای voip برای ارائه خدمات مناسب سخت افزار ایجاد شده و با بهره گیری از بروزترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت تماسها تجهیز گردیده است.
پیاده سازی این مدل در کنار برخی از نرم افزارهای مبتنی بر رایانش ابری را می توان به عنوان راهکار مجازی سازی دفاتر(virtual office) نیز معرفی کرد.

خطوط داخلی:

حال در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه امکان پیاده سازی خطوط داخلی بتعداد دلخواه در یک یا چند نقطه که متقاضی خواستار آن باشد فراهم می باشد.

مدل ابری در راهکارهای voip

مدل ابری در راهکارهای voip

خطوط شهری:

یکی از بزرگترین قابلیت های ایجاد شده در این مدل امکان پیاده سازی خطوط تلفن شهری در محل سرور شبکه ویپ به تعداد دلخواه متقاضیان می باشد.

© 2018 eITBazar © تمامی حقوق محفوظ است | شرایط و قوانین | حفظ حریم شخصی