پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

در تجهیزات شبکه، انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و … که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم بندی می شوند.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری فایبرلند

  • نوع کالا : پچ کورد فیبر نوری
  • برند : فایبرلند

 

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود – Patch Cord SC-SC

  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 1متری Single-Mode / SC-SC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 2متری Single-Mode/ SC-SC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 3متری Single-Mode/ SC-SC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 5متری Single-Mode/ SC-SC

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود – Patch Cord LC-LC

  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 1متری Multi-Mode / LC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 2متری Multi-Mode / LC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 3متری Multi-Mode / LC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 5متری Multi-Mode / LC-LC

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری LC-LC سینگل مود – Patch Cord LC-LC

  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 1متری Single-Mode / LC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 2متری Single-Mode / LC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 3متری Single-Mode / LC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 5متری Single-Mode / LC-LC

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری SC-LC سینگل مود – Patch Cord SC-LC

  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 1متری Single-Mode / SC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 2متری Single-Mode / SC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 3متری Single-Mode / SC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 5متری Single-Mode / SC-LC

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود – Patch Cord SC-LC

  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 1متری Multi-Mode/ SC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 2متری Multi-Mode / SC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 3متری Multi-Mode / SC-LC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 5متری Multi-Mode / SC-LC

پچ کورد فیبر نوری فایبرلند Fibreland fiber patch cord

پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود – Patch Cord SC-SC

  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 1متری Multi-Mode / SC-SC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 2متری Multi-Mode / SC-SC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 3متری Multi-Mode / SC-SC
  • پچ کابل زوجی فیبرنوری 5متری Multi-Mode / SC-SC


برند FibreLand

برای استعلام قیمت، با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : 88331415

ایمیل : info@eitbazar.com

هدیه ای آی تی بازار

تهران - امیر آباد شمالی

تلفن تماس : 88331415

ایمیل : info@eitbazar.com

 

کلیه حقوق برای وبسایت ای آی تی بازار محفوظ میباشد.