آداپتور فیبر نوری فایبرلند – FibreLand Fiber Optic Adapter

آداپتور فیبر نوری به دو شکل ساده و هیبرید در انواع پلاستیکی و فلزی به صورت simplex و Duplex تولید می گردند. آداپتور های فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود در انواع پچ پنل ها و باکس ها و انواع OCDF ها مورد استفاده قرار می گیرد. آداپتور های فیبرنوری جزیی از تجهیزات پسیو شبکه میباشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری

  • برند: Fiberland
  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری فایبرلند

آداپتور فیبر نوری فایبرلند - FibreLand Fiber Optic Adapter

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC Single Mode Duplex

 

  • نوع کانکتور : SC-SC
  • نوع کابل:  Duplex ,single Mode

آداپتور فیبر نوری فایبرلند - FibreLand Fiber Optic Adapter

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC Multi Mode Duplex

  • نوع کانکتور : SC-SC
  • نوع کابل:  Duplex ,Multi Mode

آداپتور فیبر نوری فایبرلند - FibreLand Fiber Optic Adapter

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC duplex SM

 

  • نوع کانکتور : SC-SC
  • نوع کابل:  Duplex ,single Mode


برند FibreLand

برای استعلام قیمت، با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : 88331415

ایمیل : info@eitbazar.com

هدیه ای آی تی بازار

تهران - امیر آباد شمالی

تلفن تماس : 88331415

ایمیل : info@eitbazar.com

 

کلیه حقوق برای وبسایت ای آی تی بازار محفوظ میباشد.